Vítejte na stránkách Depend®

Seznamte se se značkou Depend®

Depend® pomáhá lidem čelit úniku moči již více než 10 let. Kromě výroby špičkových absorpčních výrobků se však snažíme našim zákazníkům dodat sebedůvěru, aby mohli znovu začít žít naplno.

Poznejte značku Depend®

Společnost Depend® již přes deset let vyrábí jednorázové absorpční pomůcky pro všechny, kteří trpí inkontinencí stolice nebo moči.

Naše řada inkontinenčních výrobků pomáhá zmírnit stres spojený s inkontinencí. Na míru šitá řada absorpčních pomůcek nabízí diskrétní a spolehlivou ochranu a zaručuje naprostou jistotu mužům i ženám.

Identifikace druhu inkontinence je prvním krokem ke zlepšení kvality života. Společnost Depend se snaží pomáhat v každé fázi inkontinence. Můžeme vás seznámit s příčinami, příznaky a léčbou, stejně jako s nejlepšími způsoby, jak si udržet motivaci, předcházet vyhoření a provádět průběžnou léčbu.
Tisíce mužů a žen s inkontinencí se spoléhají na Depend®, protože poskytuje diskrétní a pohodlnou ochranu před inkontinencí.
Depend® nabízí širokou škálu absorpčních výrobků, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvládnout inkontinenci a vy jste mohli zůstat aktivní.
Výrobky Depend® jsou navrženy tak, aby rychle pohlcovaly moč, uzamkly ji v absorpčním jádru a zabránily protečení.